טלפון - 054-4200311 מייל mixfarm@gmail.com
מומחה בתחום המיקס והסאונד

שי-לי עטרי.

באמת שרציתי

Project Description

לבום בכורה לשי-לי עטרי, האחיינית המוכשרת של גלי עטרי.

כבר מגיל קטן שי-לי עטרי מבלה על במות, בלהקות שונות ומחזות זמר. הפריצה הגדולה הגיעה עם הלהיט “סוסים שקופים” שכתבה חנה גולדברג והלחין שמוליק נויפלד. קולה המלאכי של שי-לי עיטר בשיר “אצלנו בגן” שכתב והלחין יפתח ״יפתי״ קרזנר, את כל תחנות הרדיו יום וליל, וזכה ללא פחות מ-550 השמעות. שי-לי הוזמנה להופיע בטקס יום הזיכרון בכנסת והשיר כיכב לאחרונה באודישן של ״בית הספר למוזיקה״. במקביל להופעותיה על מסך הטלויזיה, פתחה שי-לי סיבוב הופעות חדש בהפקתו המוזיקלית של רועי נויפלד שזכה למחמאות. אלבום הבכורה מגיע אחרי יציאת הסינגל ״דואט פרידה״ של שי-לי עטרי ורועי נויפלד, גירסה עדכנית ללהיט הענק של גלי עטרי ומני בגר.

בשנים האחרות התרכזה שי-לי בלימודי משחק בבית הספר “ניסן נתיב” לצד עשיית המוזיקה. ניתן לראותה משתתפת בסדרות “זגורי אימפריה” ו”ג’וני ואבירי הגליל” לצד עוז זהבי ואושרי כהן.

שי-לי מספרת: “באמת שרציתי” כמו השם שלו כך גם הרגשות שלי לגביו. טמונים בו כל החלומות שלי מגיל 5, והוא נראה ונשמע בדיוק כפי שרציתי. זה הבייבי שלי, היה לו הריון ממושך אבל זה היה שווה את זה כי אני עומדת מאחורי כל שיר ושיר. זכיתי לעבוד עם יוצרים מדהימים שהיטיבו לתאר את רחשי ליבי, לפעמים טוב ממני. אני מודה על זה שהגעתי לרגע שאנשים יחשפו לאמת שלי והשירים שלי יצאו לאוויר העולם. איזה כיף, באמת שרציתי״.

על אלבום הבכורה שלה עבדה שי-לי עם סיירת של כותבים משובחים: שירים שנכתבו על ידי חנה גולדברג, רחלי שביט, יפתח “יפתי” קרזנר, נעם חורב, טל רביב ואחרים לצד שירים פרי עטה. על הפקת האלבום אחראי המפיק המוערך שמוליק נויפלד שלאחרונה הגיע למעמד זהב עם אלבומו “המשקפיים של נויפלד”.

Project Details

  • Date April 26, 2016
  • Tags לקוחות מיקס - ישראל
Launch Project

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...