טלפון - 054-4200311 מייל mixfarm@gmail.com
מומחה בתחום המיקס והסאונד

מיקס – ישראל ברייט “אוצר סמוי”.

Project Description

ישראל ברייט (נולד ב-28 ביוני 1967) הוא זמר, מלחין, שחקן ומוזיקאי ישראלי, סולן להקת השמחות.
ברייט ניגן מגיל צעיר באקורדיון, ומגיל 16 בפסנתר. בצבא עסק בכתיבה ועריכת מדורים סאטיריים בעיתון “במחנה”. הוא השתתף בצוות התוכנית “מה יש” של גלי צה”ל וכתב שם את פינת “פזית”. ב-1991 הוציא את אלבומו הראשון, שכלל תשעה שירים שכתב והלחין, ב-1994 הוציא את אלבומו השני, במקביל לפעילותו כזמר כתב ברייט מוזיקה להצגות תיאטרון של יוסף אל-דרור. ב-1996 זכה בתואר “מוזיקאי השנה בתיאטרון”.
הפריצה הגדולה של ברייט באה ב-1998, כשהקים את להקת השמחות. ברייט היה הסולן וכן כתב והלחין את כל החומר. הלהקה הוציאה באותה שנה את אלבומה הראשון שכלל את הלהיטים: “יהודה יהודה”, “היו לי פעם חברים” ועוד. האלבום זכה להצלחה רבה. האלבום השני של הלהקה יצא בשנת 2001, אך הוא נכשל והביא לפירוקה הבלתי מוצהר של הלהקה.
ברייט הלחין פסקולים מקוריים לסרטים “אצבע אלוהים”, “ג’ירפות” ו”המנגליסטים” שם שיחק באחד התפקידים הראשיים, וזכה בפרס “מלחין השנה בתיאטרון” על ההצגות “ויאמר וילך” ו”לבן לבן”. בשנת 2004 הוציא את אלבום הסולו השלישי שלו. עבור פסקול “אצבע אלוהים” זכה בפרס האקדמיה הישראלית לקולנוע וטלוויזיה 2008.
ברייט הצטרף לצוות סדרת הטלוויזיה “סרוגים” בעונתה השלישית (2011), בה הוא מגלם את דמותו של עזריה, משורר דתי מיוסר, שותפו של נתי לדירה.

Project Details

  • Client ישראל ברייט אוצר סמוי
  • Date January 25, 2014
  • Tags לקוחות מיקס - ישראל
Launch Project

Related Projects

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...