טלפון - 054-4200311 מייל mixfarm@gmail.com
מומחה בתחום המיקס והסאונד

מיקס – בית הבובות “בכל הדרכים”.

Project Description

אלבום שלישי לבית הבובות, היוצא כמעט 4 שנים אחרי “שוב החיוך”.
על ההפקה המוסיקלית אחראי אסי איילון המוכשר (מוש בן ארי, עלמה זוהר ואחרים)והסינגל הראשון הוא “אתם תשבו ואני אספר” ואחריו הגיע “איזה יום יפה בחוץ.
ביחד עם חברי ההרכב, נוצר סאונד חדשני, מרענן ומעניין, אך גם כזה שמתחבר ומחבר את בית הבובות למקורות שלהם בתחילת הדרך – רעננות, ענווה והשפעות עולם.
בשנה האחרונה חברי ההרכב לקחו פסק זמן מהופעות על מנת לעבוד על האלבום ולצבור אנרגיות חדשות. בקרוב יתחיל סיבוב הופעות חדש בישראל.
בנוסף, במהלך השנה עברה הלהקה כמה שינויים: הגיטריסט נתן סלומון והקלידן זיו לביא עזבו את הלהקה ובמקומם הצטרפו איתי בן מרגי בקלידים ורן כהן בגיטרה.
מעניין איך יתקבל האלבום השלישי של הלהקה, שאלבום הבכורה שלה זכה להצלחה כה עצומה והשני להרבה פחות, למרות להיטים מוצלחים כמו “עד שבאת” ו”אל תדאג”.
להזכירכם, “מדפים” הראשון מכר יותר מ-80,000 עותקים ואפילו הגיע אל המקום הראשון במצעד השנתי של 2006 (וגם שמיני ב-2005)… האלבום השני “שוב החיוך” הגיע למעמד של אלבום זהב על מכירת 20,000 עותקים.
בשנים האחרונות חרשו חברי ההרכב את ישראל לאורכה ולרחובה – למעלה מ-350 הופעות התקיימו בפרק זמן זה. מדובר, ללא ספק, באחת מהלהקות העסוקות בישראל.

Project Details

  • Client בית הבובות
  • Date January 25, 2014
  • Tags לקוחות מיקס - ישראל
Launch Project

Related Projects

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...